כל הפוסטים

נעליים נוחות

טיפים לטיפוח נעלי נוחות לנשים
הגעת לגיל 40? מזל טוב! קיבלת במתנה גם בעיות אורטופדיות. נגמרו הימים שבהם יכולתי לגמוע מרחקים שלמים עם כפכפי הוויאנס או לקנות נעליים בשוק. הגוף אמר את דברו והוא זקוק לתמיכה שהיא לא מהסוג הרגשי ;-).

אמנם בעיות אורטופדיות הן מנת חלקי מגיל צעיר בעקבות תאונת דרכים שעברתי לפני 13 שנה, אבל ככל שחולפות השנים ועל אף שעות שבועיות רבות של יוגה, הרגישות שלי לנעליים נוחות ואיכותיות הולכת וגדלה. אבל זאת כמובן לא סיבה לוותר על אסתטיות ובשנים האחרונות צמד המילים "נעל אורטופדית" התרחק מנעלי הגולדה הכעורות כמרחק פייסבוק מטיקטוק.

נעליים נוחות של כפפרגל:

מכירות את נעלי הנוחות האורטופדיות של סבתא מפעם? אז ההפך ;-). בתור מי שבמהלך חייה ידעה גם ידעה בעיות אורטופדיות מהן ונזקקה לשירות נעל אורטופדית עוד הרבה לפני גיל 30, ראיתי במהלך השנים את האבולוציה של נעלי הנוחות מנעלי גולדה כעורות לנעליים מסוגננות שלא היו מביישות אף פאשניסטה עטוית פיאטים ונוצות בשבוע האופנה.

חברת כפפרגל הותיקה, היא עדות נהדרת לאבולוציה שעברו נעלי הנוחות. המפעל של כפפרגל נוסד בשנת 1960 ומיום היווסדו הוא מייצר הכל בישראל. ההתמחות של המפעל היא בייצור נעלי נוחות עם רפידות אנטומיות וחומרים ועיצוב שמותאמים לאקלים הישראלי ובשנים האחרונות הפכו העיצובים ליותר ויותר מסוגננים ופוטוגנים כיאה לעידן המצולם שבו אנחנו גאות ושמחות לפעול.

לכפפרגל יש שני סניפים של חנויות: ברחוב יפת 24 ביפו וברחוב אחוזה 115 רעננה וכל הדגמים זמינים גם בחנות אונליין של כפפרגל. מוזמנות לעקוב אחריהם גם בעמוד הפייסבוק ובאינסטגרם.

Back to list

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.